FISH NE YAPIYOR?

FISH, filmlerinizin içinde kendini uyum ve gerçekçiliği ile gizleyen Görsel efekt çözümleri üretiyor. Üstelik bunu yaparken işin en başından itibaren sizinle birlikte çalışıyor. Çekimden önce ön görselleştirme yapıyor, çekime geliyor, isterseniz yeni fikirlerle bütçenizi düşürüyor ve filminizin en iyi şekilde tamamlanması için tüm yeteneklerini kullanıyor.
Siz reklam filminizi çekip hikayenizi anlatırken FISH sizin için ürünleri gerçeğine uygun bir şekilde 3d modelleyerek filminize yakışacak şekilde gerçeğinden farksız bir packshot hazırlıyor.
Bununla da yetinmeyip bir de bu ürün ile ilgili en güzel demo planlarını hazırlıyor. Üstelik 2d yada 3d.
Yada ortada daha çizilmiş tek bir çizgi bile yokken bir karakter yaratıp onu canlandırarak senaryonuzda yazılanların gerçekleşmesini sağlıyor.
Kısaca FISH, Animasyon ve Görsel efekt yapıyor. İmkansızları bitmiş projelere dönüştürüyor.

BİLGİSAYAR GRAFİĞİ (CG) KONUSUNDA İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY HİZMETLERİMİZ ARASINDA…

 

3D Animasyon
Günümüzde  reklamdan sinemaya,  eğitimden  mimari görselleştirmeye kadar bir çok alanda  kullanılmaktadır. Herhangi bir alanda 3D animasyon ihtiyacınız olursa birlikte çalışmaktan zevk duyarız.

 

3D Karakter Tasarımı
Hikayenizde gerçekte olmayan ve bilgisayarla yaratılmasını istediğiniz karakterler mi var? Sizin için onları tasarlamamıza izin verin.

 

Gerçekci Ürün Modelleme
Reklamlarınız için ürünlerinizin mükemmel görünmesi gerekiyorsa hatta henüz üretilmemişse. Fotoğraftan daha parlak daha çekici daha canlı olması için onları baştan yaratıyoruz.

 

Çekim Üzerine Gerçekçi Packshot Tasarımı ve Var olan Ürünlerin Değiştirilmesi
Yorucu bir reklam çekim gününün sonunda daha çekmediğiniz bir packshot var. Saatlerce ışık yapmak ürünü mükemmel göstermeye çalışmak ve bunlar için onlarca kişinin fazla mesai yapmasına günümüz teknolojisinde artık gerek yok. Biz her şeyi sıfırdan yaratıyoruz. Ürünleri alın ve bize gelin.  Daha önce çekilenleri de unutmadık. Her şey çok hızlı değişiyor. Mesela bir kaç ay önce çektiğiniz ürünler değişti. Eskilerinin olduğu yere fark edilemeyecek şekilde yenilerini yerleştirebiliriz. İstemeniz yeterli.

 

Çekim Sırasında Unutulmuş Nesnelerin Temizlenmesi
Yönetmen defalarca söylemişti! Masanın üzerinde duran dosyayı kimse kaldırmamış. Çekim stresi ve vakit darlığı sırasında unutuldu; orada kaldı. Getirin temizleyelim. Herkes mutlu olsun…

 

Yüksek Çözünürlüklü 3D Render (Baskı için)
Yine mükemmel görünen ürün fotograflarına ihtiyacınız var çekim yap, rötuş’a sok derken yine etiket değişti herşeye baştan başla. Bir türlü istediğiniz kadar çarpıcı olmuyorsa. Bilgisayar ortamında gerçeğinden farksız görünen 3d modelleri baskıya verebileceğiniz kadar yüksek çözünürlükte hazırlayabiliriz. Ayrıca son ana kadar etiketinizin tasarımına devam edebilirsiniz

 

Renk Düzeltme
Fikir değiştirme lüxüne her zaman sahipsiniz. Sıcak renkler olsun istemiştiniz bu filmde ama şimdi soğuk renkler daha çok hoşunuza gidiyorsa istediğiniz gibi değiştirelim merak etmeyin ürün renkleri her zaman kendi renginde kalacak.

 

Digital Compositing
Video görüntüleri, animasyonlar yada fotograflar. Hepsini uyum içerisinde kullanarak yepyeni filmler üretebiliriz. Üstelik her formatta!

 

Görsel Efekt Tasarımı
İlk anından itibaren ihtiyacınız olan görsel efekti adım adım filmize en uygun şekilde tasarlıyoruz. Çekimini planlayarak işinizi kolaylaştırıyoruz.

 

Prodüksiyon Öncesi Görselleştirme
Hassas ve tekrarı zor çekimler için lens boyutlarından kamera hareketlerine kadar herşeyi çekime başlamadan deneyerek hata payını sıfıra indirmek elinizde.

 

Motion Graphic, Televizyon Program Jeneriği ve Kanal Grafikleri
Tasarımından uygulamaya kadar tam hizmet. Çarpıcı ve farklı ya da en moda grafikler. Tecrübemizi ihtiyacınıza göre görselliğe dönüştürüyoruz.